Vitajte na našom webe

Vitajte na stránkach spoločnosti SAMO PLUS, s.r.o. Čaňa. Ak Vás zaujímajú plastové okná, dvere, vertikálne žalúzie, parapety a klimatizácie LG, ste u nás na správnej adrese.

Vykonávame montáže okien a dverí, pri ktorých používame najkvalitnejšie materiály od tých najlepších výrobcov. Naša firma má na svojom konte veľa spokojných a zároveň stálych zákazníkov. Hlavným cieľom firmy je zodpovedné, odborné a spoľahlivé vykonávanie všetkých ponúkaných služieb, ktoré zabezpečujú naši profesionálne vyškolení zamestnanci. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď využívajú naše služby opakovane. Vyskúšajte nami ponúkané služby a sami posúďte naše kvality.

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

Dôchodcovia, ZŤP

zľavy až do výšky

-30%

ŠPECIÁLNE
C E N Y
pre školy, škôlky,
cirkevné spolky